Bendruomenės kiemelyje įvyko pavasarinė talka

Bendruomenės kiemelyje virė darbas- susirinko darbštūs mūsų bendruomenės nariai, kaimo jaunimas – genėjome medžius, krūmus, trimeriavome sausą žolę, lapus, ir išvežėme tris priekabas šakų bei sausos žolės .
Ačiū už triūsą mūsų bendruomenės nariams – Juozas Adomaitis , Daiva Petrauskienė, Modestas Pečiulis , Roma Grudzinskienė, Neringa Sakalauskiene , Egidijus Gudaitis, Evelina Ir Edvinas Cibulskai, Aldona Bucavičienė, Trin ir Romualdas Volungevicius , Rimas Piščikas, Andrius Kamsiukas , Aivaras Urbanavičius. Ačiū mūsų šauniam kaimo jaunimui- Viliui, Vakariui, Karoliui, Miglei, Kamilei, Povilui , Aidui- keturias valandas dirbusiems ir gražinusiems bendruomenės aplinką.
Ačiū ūkininkui Petrui Baranauskui už techniką, ačiū traktorininkui Romui Sakalauskui, ačiū ūkininkui Juozas Drobnys , kuris šiandien surado laiko, ir išlygino nereikalingą kalnelį kiemelyje.
Tik kartu – mes JĖGA! AČIŪŪŪ!!!